Dane kontaktowe

widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi

JD KULEJ Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer PEUGEOT

GDYNIA

Adres: ul. Chwaszczyńska 178
81-571 Gdynia
Tel.: 58 66 99 583; 58 66 99 600
Fax: 58 66 99 599
E-mail: kulej@peugeot.com.pl

Poznaj nasz zespół z Gdyni:

Recepcja

Recepcja
recepcja.gdynia@jdkulej.pl

Katarzyna Warcikowska
Tel.: 58 66 99 583; 58 66 99 600
kwarcikowska@jdkulej.pl

Dział Handlowy

Dział Handlowy:
handlowy.gdynia@jdkulej.pl
ubezpieczenia.gdynia@jdkulej.pl

Kierownik Działu Handlowego
Grzegorz Gutowski
Tel.: 58 66 99 582
Tel. kom.: 501 047 504
ggutowski@jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Damian Wziątek
Tel.: 58 66 99 586
Tel. kom.: 503 125 489
dwziatek@jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Kamil Magiera
Tel.: 58 66 99 587
Tel. kom.: 506 323 466
kmagiera@jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta Flotowego
Krzysztof Kocepup
Tel.: 58 66 99 589
Tel. kom.: 505 517 487
kkocepup@jdkulej.pl

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Małgorzata Kurrek
Tel.: 58 66 99 585, 58 66 99 598
mkurrek@jdkulej.pl

Serwis Mechaniczny

Serwis Mechaniczny::
serwis.gdynia@jdkulej.pl

Kierownik Serwisu
Aleksander Brzezieński
Tel.: 58 66 99 606
Tel. kom.: 505 517 458
abrzezinski@jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Tadeusz Szlendak
Tel.: 58 66 99 607
tszlendak@jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Michał Makarski
Tel.: 58 66 99 608
mmakarski@jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Marcin Gawkowski
Tel.: 58 66 99 605
mgawkowski@jdkulej.pl

Dział Części

Dział Części:
czesci.gdynia@jdkulej.pl

Kierownik Działu Części Zamiennych
Łukasz Wróbel
Tel.: 58 66 99 602
lwrobel@jdkulej.pl

Sprzedawca Części Zamiennych
Mateusz Dąbrowski
Tel.: 58 66 99 603
mdabrowski@jdkulej.pl
allegro@jdkulej.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Części Klientom Hurtowym
Adam Gros
Tel.: 58 66 99 601
agros@jdkulej.pl
hurt24@jdkulej.pl

Magazynier
Mirosław Ogórkiewicz
Tel.: 58 66 99 604
mogorkiewicz@jdkulej.pl

Serwis Blacharsko-lakierniczy

Serwis Blacharsko-lakierniczy:
blacharnia@jdkulej.pl

Kierownik Serwisu
Aleksander Czech
Tel.: 58 66 99 581
aczech@jdkulej.pl

Z-ca Kierownika Serwisu
Doradca Klienta Flotowego
Robert Mielewczyk
Tel.: 58 66 99 594; 501 406 406
rmielewczyk@jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Małgorzata Bury
Tel.: 58 66 99 609
mbury@jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Piotr Gregorczyk
Tel.: 58 66 99 590
pgregorczyk@jdkulej.pl

Specjalista ds. Rozliczeń
Krzysztof Kulej
Tel.: 58 66 99 588
kkulej@jdkulej.pl

FILIA W RUMI

Adres: ul. Grunwaldzka 18
84-230 Rumia
Tel.: 58 67 58 901; 58 67 58 900
Fax: 58 67 58 902
E-mail: rumia@jdkulej.pl

Poznaj nasz zespół z Rumi:

Recepcja

Recepcja:
recepcja.rumia@jdkulej.pl

Justyna Kopacz
Tel.: 58 67 58 901, 58 67 58 900
jkopacz@jdkulej.pl

Dyrektor Oddziału

P. O. Dyrektora Oddziału:
Martyna Kulej
Tel.: 58 67 58 911
mkulej@jdkulej.pl

Dział Handlowy

Dział Handlowy:
handlowy.rumia@jdkulej.pl
ubezpieczenia.rumia@jdkulej.pl

Kierownik Działu Handlowego Filii Rumia
Olaf Stachnik
Tel.: 58 67 58 906
Tel. kom.: 509 193 838
ostachnik@jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Paweł Sulewski
Tel.: 58 67 58 910
Tel. kom.: 505 517 497
psulewski@jdkulej.pl

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Martyna Kulej
Tel.: 58 67 58 911
mkulej@jdkulej.pl

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Justyna Kopacz
Tel.: 58 67 58 901, 58 67 58 900
jkopacz@jdkulej.pl

Serwis i Dział Części

Serwis i Dział Części:
czesci.rumia@jdkulej.pl
serwis.rumia@jdkulej.pl

Kierownik Serwisu Filii Rumia
Adam Zabrodzki
Tel.: 58 67 58 908
azabrodzki@jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Krzysztof Klawikowski
Tel.: 58 67 58 907
kklawikowski@jdkulej.pl

Samochody używane

Samochody używane
uzywane.rumia@jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta Auta Używane
Adam Kalisz
Tel.: 58 67 58 912
Tel. kom.: 513 132 429
akalisz@jdkulej.pl

Dane spółki

NIP: 9581646204
REGON: 221179166
KRS: 0000377688

Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, Wydział VIII Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy w wysokości 1 255 000 PLN.

dzisiaj: 23.10.2014